Kripto HaberleriHaberlerKripto Piyasası 1,13 Trilyon Doları Aşarken Bitcoin 26 Bin Doların Üzerinde İşlem...

Kripto Piyasası 1,13 Trilyon Doları Aşarken Bitcoin 26 Bin Doların Üzerinde İşlem Yapıyor; Big Eyes Coin ve Ethereum Boğa Koşusunda!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Hafta sonu kripto paralar, kırmızı bir bahçeden yeşil bir manzaraya dönüştü. Gelinen noktada kripto para piyasası, 1,13 Trilyon dolarlık genel kripto para piyasa değeriyle Cuma günü olduğundan çok daha iyi bir yerde.

Kripto fiyatındaki belirgin artışa ilişkin birkaç faktör var. Ancak en belirgin olanı, ABD hükümetinin bankacılık sektörüne olumlu müdahale etme kararından kaynaklanmakta.

Bununla birlikte, yükselen piyasa değerinden en çok etkilenen kripto para tabii Bitcoin oldu. Son 36 saatte %21,30 gibi etkileyici bir oranda sıçradı ve şu anda 26.500 dolardan işlem görüyor. Ethereum ve Big Eyes Coin dahil olmak üzere alternatif paralar da, genel kripto para birimi piyasasının kazanımlarının ardından çok daha iyi bir alanda.

Kripto Para Fiyatları Neden Yükseliyor?

Olağan borsayı etkileyen olumsuz haber seli, kriptoya yeni gelenlerin devasa kripto para birimlerinin neden yükselişte göründüğünü anlamalarını zorlaştırıyor.

Forbes, fiyat artışının bankacılık sektöründen sermaye çekilmesiyle açıklanabileceğini iddia ediyor. Ancak, en büyük etken bu noktada FED’in faiz artırımlarında daha yumuşak bir tavır izleyeceğinin düşünülmesi.

Altcoinlerde Yeşil Hakim

Conflux (CFX), 24 saatlik grafikte en büyük kazancı kaydetti ve şu anda 0,25 $’lık işlem fiyatıyla %33 arttı. Bunu %23,24’lük Threshold (T) artışı ve %17,22’lik OKB (OKB) artışı takip ediyor.

Eşzamanlı olarak, kripto devi Ethereum (ETH) ve yükselen çaylak Big Eyes Coin (BIG) hakkında söylenecek önemli kazanımlar var. Ethereum, son 24 saatte %6,22’lik bir artışla işlem görüyor. Öte yandan BIG, geçen Cuma günkü verilere göre %0,70’lik bir artışla toplanan 31,54 milyon dolarlık muazzam fonla 12. aşamasında olan bir ön satış meme tokenidir.

Big Eyes Coin Momentumu Yüksek Tutuyor

Kedilerden ilham alan yeni meme jetonu Big Eyes Coin (BIG), arka arkaya kazandığı galibiyetlerle dikkat çekiyor! En gurur duyduğu şeyler arasında, lansman tarihine daha birkaç ay varken ön satışta nasıl 31.54 milyon $ toplamış olduğudur!

Şimdi üç satış öncesi aşamadan çekinen BIG’in hâlâ sunacak çok şeyi var. Şu anda jeton sahiplerine ganimet kutuları aracılığıyla ekstra jeton kazanma şansı sunuyor! En yeni ve sınırlı süreli ‘300’ Kasa Pimi ile kullanıcıların, tüm ganimet kutuları için zaten heyecan verici olan %5000 yatırım getirisi teklifinin yanı sıra %300 yatırım getirisi elde etmek için “300” tuşlaması yeterlidir! Bu yeterli değilmiş gibi, minimum 100 $ karşılığında, jeton sahipleri üç Saver Tins’i geri alabilir!

Varlıklarınızı Koruyun; Şimdi Kriptoya Yatırım Yapın!

Korkunun, potansiyel olarak hak ettiğiniz yatırım getirisini elde etmenizi engellemesine izin vermeyin. Dijital varlıklarınıza yatırım yapma ve çeşitlendirme zamanı şimdi!

Aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla Big Eyes Coin ile ilgili her şeyi takip etmeye devam edin:

Ön satış: https://buy.bigeyes.space/
Web sitesi: https://bigeyes.space/
Telegram: https://t.me/BIGEYESOFFICIAL

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları