binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumKripto Varlık Yöneticisi Bitwise, İki Yeni Ethereum Vadeli İşlem ETF'sini Piyasaya Sürmeye...

Kripto Varlık Yöneticisi Bitwise, İki Yeni Ethereum Vadeli İşlem ETF’sini Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor!

Amerika'daki en büyük kripto fonu yöneticisi olan Bitwise iki yeni Ethereum vadeli işlem ETF'si için başvuru hazırladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Amerika’daki en büyük kripto endeks fonu yöneticisi olan Bitwise Asset Management, iki yeni Ethereum vadeli işlem ETF’si için form hazırladı.

Bitwise, AETH ve BTOP Adlı İki Yeni Ethereum Vadeli İşlem ETF’sinin Lansmanını Planlıyor

Bitwise Asset Management’ın merkezi San Francisco’dadır. En büyük ve en hızlı büyüyen kripto varlık yöneticilerinden biri olarak öne çıkmaktadır.

Bitcoin, Ethereum, DeFi, NFT’ler, Metaverse ve kripto odaklı hisse senedi endekslerini kapsayan çok çeşitli yatırım araçlarında hem endeks hem de aktif stratejiler sunmaktadır.

Firma, kaliteli eğitim ve araştırma sağlamak için finansal danışmanlar ve yatırım profesyonelleri ile işbirliğine odaklanmaktadır.

İlgili Haber  Dev Bitcoin Borsası, Hollanda'daki Faaliyetlerini Durdurduğunu Açıkladı!

Bitwise, BlackRock, Blackstone, Meta, Google ve ABD Savcılığı gibi prestijli firmalardan gelen ekip üyeleriyle teknolojik uzmanlığı geleneksel varlık yönetimi ve endeksleme alanındaki onlarca yıllık deneyimle birleştirmektedir.

Önde gelen kurumsal yatırımcılar ve varlık yönetimi yöneticileri tarafından desteklenen firma, Institutional Investor, CNBC, Barron’s, Bloomberg ve The Wall Street Journal gibi önemli yayınlarda takdir görmüştür.

Yatırımcıların yatırım yapmadan önce her iki ETF’nin (AETH ve BTOP) yatırım hedeflerini, risk faktörlerini, ücretlerini ve masraflarını dikkatlice değerlendirmeleri tavsiye edilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail