Ethereum

Krüger: Ethereum Hard Forku Hacim Kaybettirecek!

Ünlü kripto para analisti Alex Krüger, Ethereum hard forkuna karşı olanlardan.

Ethereum hard forkunun bu ayın son günlerinde yapılacak olduğu açıklandı. 2019 yılı Ocak ayı 15. günü ve yakınlarında yapılmasına karar verilen ve son anda güvenlik açığı olduğu iddia edilerek ertelenen Ethereum hard forku bu ay sonuna doğru yapılacak ve piyasada tekrar panik havası başlayacak. Bugün Ethereum fiyatının değer kazanmış ve değer kazanmış halinin 2. sırada zor durduğu bir ortamda Krüger’e göre yapılacak olan hard fork Ethereum piyasa hacminin azalmasına ve buna bağlı olarak tekrar 300 milyon dolar kadar piyasa hacmi fazlalığına sahip olan ETH’nin 2. sıradan tekrar 3. sıraya düşmesine sebep olabilir.

Ethereum hard forku risk yarattı

Ethereum hard forkunun risk yarattığını ve yatırımcılar üzerinde panik sebebi olduğunu düşünen analistler, kripto para sektöründe hard forkların ne kadar zaman geçtiyse geçsin hep risk yarattığını ve bu riskin kısa süreli de olsa yatırımcıları panik satışlara sürüklediğini düşünüyorlar. Bitcoin Cash hard forkundan sonra artık kripto para piyasalarında hard forklara daha da olumsuz bakılmaya başlandı. Bitcoin Cash hard forku piyasada çatlak yaratmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu