BitcoinHaberlerKripto Para

Kurumsal Şirketlere Bitcoin’i (BTC) Anlatacaklar! Yeni Bir Yatırımcı Dalgası Gelir Mi?

Kripto paralarda kurumsal benimseme her geçen gün artıyor.

Bitcoin’de büyük ralliyi sırtlayan kurumsal yatırımcılar kolları sıvadı. MicroStrategy CEO’su Michael Saylor kurumsal yatırımcılara Bitcoin’i anlatmaya hazırlanıyor.

Şirket tarafından yapılan duyuruda 3-4 Şubat tarihlerinde “Bitcoin Kurumsal Stratejisine ve Operasyonel Hususlara Genel Bakış” adı altında bir konferans düzenlenecek. Konferansta kurumsal yatırımcıların Bitcoin ve kripto paraları benimsemesinin önemi ve gerekliliği anlatılacak.

Bu konferansın, kripto para dünyasına tedirgin yaklaşan ve uzaktan izleyen kurumsal yatırımcıları sisteme ısındırması bakımından önemli bir konferans görevi görmesi bekleniyor.

Toplantıda katılımcı kurumsal şirketlere, aşağıdaki alanlara geniş bir bilgilendirme yapılması bekleniyor.

-Bitcoin Macro Stratejisi,

-Bitcoin Kurumsal Stratejisi,

-Bitcoin’de Finansman Konuları,

-Bitcoin’de Yasal Hususlar,

-Bitcoin’de Muhasebe Konuları,

Konferans’ta Binance, Coinbase ve Grayscale gibi kripto para devlerinin de kurumsal yatırımcılara bilgilendirme yapması bekleniyor.

Bitcoin yatırımlarıyla öne çıkan şirketlerin bu tarz etkinliklerle diğer kurumsal şirketleri de halkanın içerisine davet etmeleri, bu ekosistemin daha da büyümesini sağlayacak önemli unsurlardan biri. 2021 yılının da Bitcoin ve kripto paralar için kurumsal benimsemenin arttığı bir yıl olması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Ali

Zor o biraz 23 k da gorusuruz 1 2 haftaya

GÖKHAN

Daha geçen ay 18.000 dolardı, 43.000 bu ay dolar gördü ses soluk yok. Şimdi kar satışları gelince vay efendim bu niye düşüyor. Senin dediğin 23K geldi diyelim. 30 günlük bakıldığında yine de karda olacak. Buna ne diyeceksin???


Başa dön tuşu