BorsaHaberler

Kurumsal Talep Borsaları Patlattı! Coinbase, Routefire’ı Satın Aldı

Borsalar sistemlerini daha yüklü alımlar için hazırlıyor.

Bitcoin’e akın eden kurumsal yatırımcı dalgasına karşı yetersiz kalan borsalar altyapılarını güncellemekle meşgul. Bu konuda en somut adım Coinbase’den geldi. Coinbase Routefire’ı satın aldığı duyuruldu.

Routefire, 2017 yılından itibaren çoklu sipariş platformlarına ve borsalara algoritmik sistemler üzerinden performans odaklı, ticaret yürütme hizmetler sunan bir şirket.

Coinbase tarafından yapılan açıklamada, “Kripto alanına daha fazla kurum girdikçe, alandaki en gelişmiş ticaret hizmetlerini sunmaya kararlıyız. Bugün, Routefire ekibi bu taahhüdü yerine getirmemize yardımcı olmak için Coinbase’e katıldı.” denildi.

Coinbase son iki gündür altyapı sorunları nedeniyle kesintiler yaşıyordu. Coinbase’in açıklamasına bakılırsa spotta ve madencilerde Bitcoin bulamayan kurumsallar borsalara yöneldi ve buda borsaların dengesini ve sistemlerini alt üst etti. Bu konuda daha iyi bir performans sunmak üzere, RouteFire’ın Coinbase saflarına katılması yatırımcılar tarafından olumlu karşılandı.

Şirket tarafından yapılan açıklama ise şu şekilde;

“Bu topluluğa hizmet etmek için inanılmaz bir kaç yıl geçirdik. Bu alana girdiğimizde, kripto piyasası altyapısı henüz emekleme aşamasındaydı ve tüccarlar, büyük blok siparişlerinde ortak olan piyasa etkisine maruz kalmadan mekanlar arasında hızlı ve verimli bir şekilde işlem yapmalarına izin veren bir çözüme şiddetle ihtiyaç duyuyorlardı.

Misyonumuz, kripto piyasalarındaki ticaret altyapısını geliştirmekti ve alandaki en performanslı araçlardan birini geliştirdik, rutin olarak 1 mm + siparişleri 50 baz puan veya daha fazla fiyat iyileştirme ile doldurduk. En önemlisi, Routefire platformunu oluşturmak için müşterilerimizi dinlemekten ve onlarla ortaklık yapmaktan keyif aldık. Artık Routefire platformunu desteklemeyecek olsak da, Coinbase’e katılarak hızla gelişen kripto para piyasalarına gelişmiş ticaret altyapısı getirme misyonumuza devam etmekten büyük heyecan duyuyoruz.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu