Bitcoin

LG, NFT Sektörüne Dahil Olan En Güncel Marka Oldu!

Samsung sonrasında LG de benzer bir adım attı.

2021 yılında patlayan NFT bombası, 2022 yılında da etkilerini devam ettiriyor ve görünüşe göre NFT’lerin ateşi artarak devam edecek. Elektronik devi Samsung da geçtiğimiz günlerde yaptığı duyurusunda artık yeni televizyonlarda NFT desteği olacağını ve insanların direkt NFT’lerini burada görüntüleyebileceğini vurgulamıştı. Şimdi bu trende LG Electronics de dahil oldu.

İlgili Haber
Samsung Televizyonlara NFT Desteği Geliyor!

LG de NFT Desteği Getiriyor

Güney Kore‘nin önde gelen elektronik şirketi, NFT ile ilgili planlarını açıkladı. Samsung’un yeni akıllı televizyonlarındaki NFT entegrasyonunun tanıtıldığı Las Vegas’daki fuardan sonra LG de bir basın açıklaması yaptı. LG, tam da Samsung haberinin ertesi günü basın açıklaması yaptı ve kendi televizyonlarına NFT özellikleri getirmenin peşinde olduklarını aktardı. LG’nin üst düzey yöneticisi Park Hyung-se, konu hakkında yaptığı açıklamada LG’nin son teknoloji ışık emen televizyonlarının aslında dijital sanat eserlerini sergilemek için hazırlandığını vurguladı.

LG’nin NFT planlarının tam olarak nasıl olacağı bilinmese de bilinen tek şey kripto para ve NFT sektörünün şu an için “ısınmaya” başladığı. Dünya devi şirketlerin NFT desteği açıklaması, kendi NFT koleksiyonlarını piyasaya sürmeleri ve NFT satın almaları bunları artık günlük yaşamın bir parçası haline getiriyor. Sanat eserlerinin artık tablolardan dijital eserlere dönüşmesi de NFT’lerin başarısını ortaya koymakta.

Bu esnada kripto para sektörü ise sert bir düşüş dönemine girdi ve kripto paraların fiyatı da NFT’lerin popülerliği konusunda etkili olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu