HaberlerLibra

Libra Projesi’ne Destek Gelmeye Devam Ediyor!

Kripto para platformu Tagomi, Libra Projesi'ne üye olan 22. şirket oldu.

Kripto para platformlarından biri olan Tagomi’nin Facebook’un Libra Projesi’nin geliştirilmesi için 10 milyon dolarlık katkıda bulunacağı açıklandı.

Eski HFT teknoloji uzmanlarınca kurulan Tagomi, iştirakçilerine kripto cüzdanlarını yönetme, birçok borsada ve farklı platformda ticaret yapmaları için direkt iş akışı sağlaması yönüyle dikkat çekici şirketlerden.

Libra Projesi’nin 22. üyesi olan ve New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı tarafından verilen ve şirketlerin New York vatandaşlarına hizmet vermesine imkan sağlayan BitLicences sahibi olması yönüyle de göz dolduran Tagomi’nin önde gelen müşterileri arasında Galaxy Digital, Electric Capital ve Pantera bulunuyor.

Bir dönem yaşadığı yaprak dökümünün ardından destekçilerini hızla artırma yolunda emin adımlarla ilerleyen Libra Projesi, bu son ortaklık haberiyle tüm engelleme ve olumsuz yorumlara rağmen kripto sektöründeki güvenilir projelerden biri olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu