HaberlerLibra

Libra’da Yaprak Dökümü Devam Ediyor

Bu son gelişmeyle projeden ayrılan şirketlerin sayısı 8'e yükseldi.

Libra Birliği’nde ayrılan şirketlere biri daha eklendi. Birlikten en son ayrılan şirket Vodafone oldu. İkili, söz konusu ayrılma haberlerini doğruladı. Vodafone’un böyle bir karar almasına şirketin kendi iç işlerine odaklanmak istemesi gerekçe olarak gösterildi.

Dün itibari ile Libra Birliği’nden ayrılan telekominikasyon devi şirketin sözcüsü, Libra Association’ın gelişimini izlemeye devam etmekle birlikte bundan böyle M-Pesa’ya odaklayarak yollarına devam edeceklerini ve gelecekte Libra ile yeniden iş birliği yapma olasılıklarını göz ardı etmeyeceklerini ifade etti.

Bugüne kadar yaklaşık 100 şirketin desteğini alarak kurulan Libra projesin ayrılan şirketler şunlar oldu: Mercado Pago, PayPal, Mastercard,eBay, Visa, Stripe ve Booking Holdings.

Libra’dan ayrılan şirketlerin sayısı günbegün artarken yetkililerden yapılan açıklamaya göre 1500’den fazla şirketin projeye dahil olmak için sıraya girdiği öğrenildi.

Kuvvetle muhtemeldir ki Libra’nın yasalara uyum noktasında önüne çıkan engelleri aşması durumunda projeden ayrılan birçok şirket geri döneceği gibi birçok yeni şirket de Libra Birliği’ne dahil olacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu