Kripto HaberleriBorsaLider kripto para borsası Binance İstanbul'a geliyor (YENİ LOKASYON)

Lider kripto para borsası Binance İstanbul’a geliyor (YENİ LOKASYON)

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük ve en güvenli olarak görülen kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance, resmi Twitter üzerinden İstanbul’da bir tanışma toplantısı düzenleyeceğini bildirdi.

19 Eylül Çarşamba saat 18.00’da İstanbul’da bir toplantı gerçekleştiriceğini ve toplantıya üst düzey kişilerin de katılacağı duyurusunu yapan Binance; “Sizi bir fincan kahve içmeye davet ediyoruz, üst düzey yetkililerimizle tanışın ve Binance ekosistemi hakkında daha fazla bilgi edinin. Ayrıca kripto para ve Blockchain hakkında görüşlerinizi paylaşarak yapılacak hediye ve ödüllerden yararlanın.” ifadeleri kullandı.

Lokasyon Güncellemesi

İstanbul Fatih’te bulunan Anemas Cafe’de yapılması planlanan etkinlik  “Kolektif House – KoLounge Meeting Room
Esentepe Mah. Talatpaşa Cad. No: 5, Levent, İstanbul” adresinde yapılacaktır. Katılım için bir form doldurmaya veya başvuru yapmaya gerek yok fakat katılım 250 kişi ile sınırlı olacak.

An itibarı ile Amerika, Japonya ve Hindistan’dan sonra Binance’nin en çok trafik aldığı ülke Türkiye. Hal böyle olunca şirket yetkilileri Türkiye’deki faaliyetlerini arttıyor. Bu sene içerisinde sitenin Türkçe dili desteklemesi bu adımlardan bir tanesiydi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları