coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinLido Finance V2 Güncellemesi Çok Yakında Tamamlanıyor!

Lido Finance V2 Güncellemesi Çok Yakında Tamamlanıyor!

Ethereum staking çözümü Lido Finance'in V2 yükseltmesi önümüzdeki Pazartesi günü resmi olarak gerçekleşecek.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Merge güncellemesinin ardından büyük popülerlik kazanan Ethereum staking çözümü Lido Finance’in V2 yükseltmesini önümüzdeki haftanın ilk gününde yayınlaması bekleniyor.

Nisan ayında ETH ağında tamamlanan Shapella ile paralellik gösteren Lido Finance V2, platform üzerinde Ethereum stake eden kullanıcıların çekim yapmasına olanak sağlayacak.

Ethereum likit staking çözüm platformunun açıkladığı verilere göre yazım tarihi itibariyle 6.550.000 adet ETH Lido’nun havuzunda bulunuyor. Staking faaliyetinin ortalama yıllık getirisi ise %7 olarak belirtildi.

Lido Geliştiricisi Kripto Basınına Konuştu

Lido Finance ekibinden Eugene Mamin’in yayınladığı bir blog gönderisinde çekim işlemleri için bazı detaylar ortaya çıktı. Yatırımcıların endişelenmemesi gerektiğini vurgulayan Mamin, ETH çekim taleplerinin ertesi gün tamamlanacağını belirtti.

Daha da detaya inen Lido geliştiricisi, Ethereum çıkışını kolaylaştırmak için 270.000 ETH’lik hazır teminat ayarladıklarını sözlerine ekledi.

Resmi Twitter hesabı üzerinden hafta içinde paylaşım yapan Lido ekibi, güncelleme için bağımsız denetimden geçtiklerini ve güvenliğin en önemli parametre olduğu vurgusunu yaptı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail