AltcoinFenomenHaberler

Lionel Messi 3 Yıl Boyunca Socios.com’un Küresel Marka Elçisi Olacak!

Anlaşmanın 20 milyon dolardan fazla olduğu belirtiliyor.

Taraftar jetonu dev Socios, Lionel Messi ile 20 milyon dolarlık promosyon anlaşması imzaladığını duyurdu!

Dünyanın en başarılı futbolcularından biri olan Messi, önümüzdeki 3 yıl boyunca Socios.com’un küresel marka elçisi olarak dünyanın dört bir yanındaki taraftarlar için daha cezbedici bir dünyanın kapılarını aralayacak.

Socios şu ana kadar Paris Saint-Germain, FC Barcelona, Juventus, AC Milan, Inter Milan, Napoli, Valencia, Atlético de Madrid, Manchester City, Arsenal, UEFA ve diğerleri dahil olmak üzere 130’dan fazla spor organizasyonu ile ortaklık kurdu.

Socios.com’ın üst düzey PR yöneticilerinden Paco Roche ise “Bir topla neler yapılabileceğini yeniden belirlemiş ve oy birliğiyle futbolun mirasının bir parçası olarak kabul edilen bir adam.” diye bahsettiği Messi’nin ailelerine katılmasından büyük gurur duyduğunu açıkladı.

Ödemede Kripto Para Kullanılmadı

“Daha fazla ol” sloganı altında yürütülecek olan reklam kampanyasıyla tescillenen anlaşmanın net miktarı yetkili mercilerce açıklanmasa da taraflara yakın bir kaynak tarafından 20 milyon dolardan fazla olduğu belirtildi. Bununla birlikte ödemelerin herhangi bir kripto para birimi içermeyeceği de özellikle belirtildi.

Taraftar Tokenların Popülaritesi De Ürerlerindeki Baskı Da Hızla Artıyor

Taraftar tokenların popülaritesi ve bunları veren kuruluşların sayısı hızla artarken söz konusu dijital para birimleri sürekli olarak düzenleyicilerin eleştirilerine maruz kalıyor. Örneğin, İngiltere Reklam Standartları Kurumu geçen aralık ayında Arsenal FC’nin iki token reklamını “tüketicilerin deneyimsizliğinden yararlandığı için” yasaklama kararı almıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu