DogecoinHaberler

Litecoin Babasından Dogecoin Babasına Övgü Dolu Sözler!

Dogecoin'i harika olarak değerlendiren ünlü isim Elon Musk'ı da takdirle takip ettiğini söyledi.

Litecoin‘in arkasındaki isim Charlie Lee, Dogecoin‘in harika olduğunu belirterek Elon Musk için övgü dolu sözler sarf etti.

Bugün Twitter gündemini meşgul eden haberler arasından Lee’nin yakın tarihli bir röportaj sırasında Dogecoin hakkındaki sözleri yer aldı. Lee, DOGE’u “harika” ve “oldukça eğlenceli” diye tanımladı.

En büyük meme kripto para biriminin uzaya birçok insan getirmeye hazır olduğunu iddia eden Lee, Elon Musk’a kripto para birimlerini “ana akım bir konuya” dönüştürdüğü için övgüde bulundu.

Dogecoin, aslında 2013’ün Aralık ayında “Lucky Coin” adı verilen ve şu anda geçersiz olan Litecoin çatalının bir çatalı olarak piyasaya sürülmüştü. Ancak başta bir şakadan ibaret olan meme coin zamanla popülerliğini artırdı ve Elon Musk’ın da önemli destekleriyle bugünkü konumuna geldi.

Birçoklarına göre “hiçbir işe yaramayan” bir coin olarak görülen DOGE, bir diğer kesme göre ise geleceğin en büyük kripto paralarından birisi olacak.

Zulacılıkla Suçlanmıştı

2018 yılındaki büyük çöküşten hemen önce Litcoin varlıklarını satmak ve içeriden ticaret yapma suçlamalarıyla gündeme gelen Lee, o dönem zor günler yaşamıştı. Fakat bugün köprünün altından çok sular aktı ve birçok olay gibi bu da unutuldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu