Litecoin

Litecoin Fiyatı 90 Dolar Altına Gerileyip 88 Dolara Düştü!

Litecoin fiyatı halving nedeniyle düşüyor.

Litecoin fiyatı birkaç gündür değer kaybetmeye devam ediyor. Kripto para birimlerinin son günlerde değerinde ciddi yükselişler yaşanırken, en büyük değer artışını gören kripto para birimi Bitcoin bu dönemde yatırımcılara beklediklerinden daha fazlasını verdi. Bitcoin fiyatı 11.500 dolarda seyrederken, kripto para yatırımcıları son dönemde Litecoin fiyatındaki %6.96 oranındaki değer kaybının nedenlerini merak ediyor. Litecoin fiyatındaki değer kaybının arkasında yatan en büyük sebeplerden birisi olarak kripto para biriminin düşen değeri gösterilirken, yatırımcılar bu dönemde fiyatların daha fazla düşebilecek olduğunu tahmin ediyor.

Litecoin 88 dolara kadar düştü. 90 doların altına geriledikten sonra yatırımcılar daha fazla Litecoin satışı yapmaya başladı ve fiyatın yakın zamanda 86-85 dolara kadar düşmesi de mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu