blank
Litecoin

Litecoin Fiyatı Yüzde 10 Düştü: 71-78 Dolar Beklentisi Var

Litecoin fiyatının bugün %9.99 oranında büyük bir düşüş yaşaması yatırımcıları korkuttu.

Kripto para birimlerinde son dönemde yaşanan eylemlere kimse anlam veremiyor. Birçok kripto para birimi sahibi Litecoin fiyatında 100 dolara kadar yükseliş beklerken, bugün gün içerisinde yaşananlar yatırımcıları daha fazla korkuttu. Bazı yatırımcılar, kazançlarının düşecek olduğundan endişe ederken, bazıları ise yükselecek olduğunu düşünüyordu. Ancak gün içerisinde Litecoin’de düşüş bekleyenler haklı çıkan taraf oldular ve %9.99 değer kaybı görüldü.

Litecoin fiyatının 69.99 dolara kadar gerilemiş olmasına rağmen beklentilerin 71 ila 78 dolar arasında olduğu, kısa süre içerisinde 71 dolar ila 78 dolar fiyat aralığına yükselmesinin mümkün olabilecek olduğu ifade ediliyor.

Bitcoin’in kısa süre içerisinde ne kadar fazla değer değiştirecek olduğuna bağlı olarak Litecoin fiyatının yükselmesi veya 60 dolarlı fiyat seviyelerinde git-gel yaşamasının normal olabileceği belirtilmekte.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu