Litecoin

Litecoin Fiyatında Ay Bitmeden 90 Dolar Beklentisi

Litecoin fiyatı kısa süre içerisinde yükselebilir.

Litecoin fiyatında yaşanan düşüşlerin hemen ardından kripto para pazarında neler yaşanacak olduğu ile ilgili bazı soru işaretleri ortaya çıkmıştı. 73 dolar veya 74 dolar aralığında kendisine yeni yatırımcılar arayan Litecoin, kısa süre içerisinde yeniden 2020 yılının rekor seviyesi olması beklenen 90 dolar seviyesine yükselebilir. Bitcoin fiyatında 10.350 doların yeniden görülmesi ile beraber piyasada ciddi bir yükseliş beklentisi ortaya çıkıyor ve piyasa fiyatının daha fazla artması mümkün hale geliyor.

Litecoin sahibi olacak birçok yatırımcı 73 dolardan alım yapmayı düşünse bile, 90 dolar olup olmayacağı endişesi bazı yatırımcıları Litecoin almak konusunda tereddüte düşürüyor.

Litecoin’de yükseliş her an gerçek olabilir

90 dolar beklentisi her an gerçek olabilecek olsa bile, kısa süre içerisinde yaşanacaklar Litecoin yatırımcıları için merak konusu.

Tabi bu dönemde Bitcoin hareketleri tüm altcoinler için belirleyici olmakla beraber eğer ciddi düşüşler görülürse altcoinler de BTC ile birlikte aşağı yönlü hareket edebilir.

*Sosyal medyadaki analist görüşlerinden derlenmiştir. Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu