AltcoinLitecoin

Litecoin hakkındaki olumsuz haberlere rağmen yükseldi

Charlie Lee’nin kurucusu olduğu ve hareketlerinden dolayı fazla tepki çektiği Litecoin ile ilgili bugün Multicoin’in yöneticilerinden mevcut değerin olumsuz ve olması gerekenden çok daha yüksek olduğu açıklaması yapılmıştı. Yapılan bu açıklama 1 dolarlık düşüşe sebep olurken hemen ardından birkaç dolarlık düşüş yaşanmış ve gün içerisinde birçok Litecoin yatırımcısı bu düşüşlerin devam edip etmeyecek olduğu konusunda endişeye kapılmıştı.

Litecoin yatırımı fazla olan yatırımcıların bu konuda daha fazla endişe ettikleri, altcoin sahipleri ile Bitcoin sahiplerinin ise bu durumu gün içerisinde grafiklerden an be an izledikleri site verilerine yansımıştı.

Litecoin olumsuz yorumlara rağmen tekrar 54 dolara yükseldi

Hakkındaki bunca olumsuz açıklamanın olması ve bugün yapılan son olumsuz açıklamaya rağmen tekrar yükselmeyi başaran Litecoin’in yatırımcılarına güven verdiği şeklinde yorumlandı. Bazı yatırımcılara göre bu yükselişlerin arkasından büyük bir düşüş yaşanması söz konusu olabileceğinden dolayı mevcut yüksek fiyattan satış yapmak oldukça fazla karlı çıkmalarında etkili olabilir.

  • Yatırım önerisi veya tavsiyesi değildir.
  • Litecoin fiyatları anlık olarak değişebilir ve bu dalgalanmalar çok büyük olabilir.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu