binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerLitecoin Kurucusu Charlie Lee: "Elimdeki LTC'leri sattığım için mutluyum"

Litecoin Kurucusu Charlie Lee: “Elimdeki LTC’leri sattığım için mutluyum”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Pazar hacimlerine bakıldığında en büyük 7. kripto para konumuda olan Litecoin’in kurucusu Charlie Lee, katıldığı Litecoin Zirvesi’inde açıklamalarda bulundu.

Lee zirvenin piyasaki son düşüşlerden sonra yatırımcıların duyduğu endişe ve korkuyu gidermek için yapıldığını ifade etti.

Geçtiğimiz aylarda Lee, elinde bulunan LTC‘leri sattığını duyurmuştu. Bu hamleden sonra çoğu kişi Lee’yi ciddi bir şekilde eleştirmiş ve Litecoin’e olan güvenlerinin sarsıldığını söylemişti. Yapılan zirverde bu konuya da değinen Lee, LTC’lerimi sattığım için mutluyum dedi ve sözlerine ekledi:

İyi ki LTC’leri satmışım, eğer aksi bir durum olsaydı şu anda kendime başka bir iş bakmak durumunda olacaktım.”

Elindeki LTC’leri satıp kar ettikten sonra tüm mesaisini Litecoin’in daha iyi yerlere gelmesi için harcayan Lee, kazandığı bu paraları Litecoin‘in piyasadaki en kaliteli ve güvenilir kripto paralardan biri olması için kullanacağını ifade etti.

An itibarı ile 56 $ seviyelerinde işlem gören LTC 3,2 milyar dolar hacmi ile 3,8 milyar dolar hacimli Stellar’ın altında bulunuyor. Geçen senenin Aralık ayında yaptığı 366 $’lık zirvesinin %84 gerisinde işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail