fbpx
HaberlerLitecoin

Litecoin Kurucusu Charlie Lee: “Elimdeki LTC’leri sattığım için mutluyum”

Pazar hacimlerine bakıldığında en büyük 7. kripto para konumuda olan Litecoin’in kurucusu Charlie Lee, katıldığı Litecoin Zirvesi’inde açıklamalarda bulundu.

Lee zirvenin piyasaki son düşüşlerden sonra yatırımcıların duyduğu endişe ve korkuyu gidermek için yapıldığını ifade etti.

Geçtiğimiz aylarda Lee, elinde bulunan LTC‘leri sattığını duyurmuştu. Bu hamleden sonra çoğu kişi Lee’yi ciddi bir şekilde eleştirmiş ve Litecoin’e olan güvenlerinin sarsıldığını söylemişti. Yapılan zirverde bu konuya da değinen Lee, LTC’lerimi sattığım için mutluyum dedi ve sözlerine ekledi:

İyi ki LTC’leri satmışım, eğer aksi bir durum olsaydı şu anda kendime başka bir iş bakmak durumunda olacaktım.”

Elindeki LTC’leri satıp kar ettikten sonra tüm mesaisini Litecoin’in daha iyi yerlere gelmesi için harcayan Lee, kazandığı bu paraları Litecoin‘in piyasadaki en kaliteli ve güvenilir kripto paralardan biri olması için kullanacağını ifade etti.

An itibarı ile 56 $ seviyelerinde işlem gören LTC 3,2 milyar dolar hacmi ile 3,8 milyar dolar hacimli Stellar’ın altında bulunuyor. Geçen senenin Aralık ayında yaptığı 366 $’lık zirvesinin %84 gerisinde işlem görüyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box