Litecoin

Litecoin (LTC) Fiyatı Fırladı, Yüzde 15 Yükseldi

Litecoin fiyatı gün içerisinde ne çok değer kazanan kripto paralardan oldu.

Kripto para birimi Litecoin fiyatı bugün gün içerisinde ortalama %15 oranında artış yaşadı. Litecoin’in neden bu kadar yükseldiği net olarak bilinmese de Çin kaynaklı alım taleplerinin artış yaşadığıyla alakalı olabileceği ifade ediliyor.

Litecoin (LTC), Bitcoin, XRP ve diğer Ethereum gibi altcoin kripto para birimlerine göre 5. sıranın gerisinde kalıyor olmasından dolayı daha az yatırımcı tarafından aktif olarak yatırım amacı ile kullanılıyor. Ancak binlerce yatırımcının aktif olarak LTC sahibi olduğu konusunda kesin olmayan görüşler bulunmakta.

An itibarı ile 7. en büyük kripto para olan ve 69 dolar seviyelerinde işlem gören LTC’deki en önemli direnç seviyesi 70 dolar olarak gösteriliyor.

Litecoin fiyatına anlık olarak sitemizden ulaşabilirsiniz: Litecoin fiyatı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu