HaberlerLitecoin

Litecoin, Ödeme Sistemi LitePay İçin Kesin Tarih Verdi

Litecoin, Ödeme Sistemi LitePay İçin Kesin Tarih Verdi

LitePay ‘in resmi twitter hesabından yapılan açıklamada uygulamanın kesin çıkış tarihi belli oldu. Bu habere göre LitePay, 26 Şubattan itibaren kullanımda olacak.

Uygulama masaüstü ve mobil cihazlarda kullanılabilecek. Sistem mobil cihazınızı karta dönüştürerek ödeme yapılmasına imkan verecek. Litecoin ile hizmet ve mal almayı mümkün hale getirecek olan uygulama, ödemeleri dolar euro gibi para birimlerine çevirip banka hesaplarına anında aktarabiliyor. İşlem başına ise yüzde 1 komisyon alınıyor.

Anlık Fiyat Değişkenliği Sorun Değil Mi?

Bilindiği gibi kripto paraların fiyatları çok değişken. Hatta öyle ki bir restorana gittiğiniz vakit. Kapıdan girdiğiniz andaki değerle hesap ödemeye gittiğiniz değer arasında bile arada uçurumlar olabiliyor. Herkesin aklına peki bu değişimin önüne nasıl geçilecek? sorusu geliyor. Bunu aşmak için LitePay, ödeme yaptığınız an hızlı bir şekilde Litecoin değerini o anki kullanımda olan para birimlerine dönüştürüp (tl, dolar, euro) hesabı o şekilde ödüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu