HaberlerLitecoin

Litecoin Vakfı Çoklu Sig Electrum-LTC Cüzdanından BitGo’un Çoklu İmza Cüzdanına Geçileceğini Duyurdu

BitGo'nun daha fazla kolaylığa ve neredeyse aynı güvenlik seviyesine sahip olduğu belirtildi.

Bilindiği gibi bu senenin ocak ayında Litcoin Vakfı ile piyasadaki en büyük kripto para saklama sağlayıcılarından biri olan BitGo arasında bir anlaşma yapılmıştı. Dün Litecoin Vakfı’nın resmi Twitter hesabından paylaşılan haberle vakfın fonlarının yönetimini basitleştirme çabalarının bir sonucu olarak çoklu sig Electrum-LTC cüzdanından BitGo’un çoklu imza cüzdanına geçileceği belirtildi.

Vakfın belirttiğine göre BitGo çok daha fazla kolaylığa ve neredeyse aynı güvenlik seviyesine sahip. Fon yönetimini daha da basite indirgeyebilme ve gelişimini sağlama ihtiyacından kaynaklanan söz konusu geçişin Litecoin için önemli bir gelişme olduğu belirtiliyor.

Öte yandan Litecoin Vakfı, kullanıcılarını bir dizi konuyla ilgili uyardı. Özellikle bağış yapımı konusunda kullanıcılarına uyanık olma tavsiyesi veren Vakıf, önceki adreslerin kullanılmamasını salık verdi. Bununla birlikte kullanıcılara ait önceki adreslerin kötü niyetli kişilerce kullanımını önlemek için 1 ay gibi kısa bir süre daha saklanacağının bilgisi paylaşıldı. Bununla birlikte BitGo cüzdanına taşınan yeni adreslerin yakın bir zamanda yayınlanması planlanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu