Litecoin

Litecoin’de 60 Dolar Beklentisi

Litecoin (LTC) fiyatında 60 dolar beklentisi tekrar gündemde.

Litecoin (LTC) fiyatında analistlerin beklentisi 60 dolara doğru hareket ediyor. Bugün 50 dolardan kendisine alıcılar ve satıcılar arayan LTC’nin kısa süre içerisinde 10 dolar değer kazanmasına ‘sıcak’ bakılıyor. Yatırımcılar bu dönemde yükseliş beklentilerinin olduğundan söz ederken, analistler ise hızlı olarak olmasa bile kısa vadede 10 dolar yükseliş olabileceğinden söz ediyor.

Kısa ve uzun vadede yatırımcıların beklentisi 60 dolar olsa da, bazı analistlere göre ortalama 58 dolar beklentisi ile hareket etmek daha doğru bir tercih olabilir.

Litecoin (LTC) yaratıcısı Charlie Lee, son dönemde açıklamalarında herhangi bir öngörü paylaşmıyor ancak yatırımcıların piyasada kalmasını teşvik ediyor. Analistler ise bu konuda bazı soru işaretlerine yanıt bulmak için yatırımcılara temkinli davranmayı öneriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu