Kripto HaberleriHaberlerLitecoin'den İki Önemli Anlaşma

Litecoin’den İki Önemli Anlaşma

Takip et

Litecoin, günlük hayatta kripto para kullanabilmemize imkan sağlayacak olan LitePay projesini başarısızlıkla sonuçlandırmıştı. Yaşanan bir takım olumsuzluklar nedeniyle proje iptal edilmişti.

Geçtiğimiz günlerde bu tarz yatırımlardan vazgeçmediği gösteren Litecoin, Güney Kore’nin ikinci büyük kripto para borsası olan Korbit ve kripto para cüzdan markası TenX ile anlaşmaya vardı.

İlk olumlu haber TenX‘den geldi ve yapılan açıklamaya göre şirketin artık Litecoin’i destekleneceği duyuruldu. Bunun yanı sıra işlem hacmine göre Güney Kore’nin ikinci büyük kripto para borsası olan Korbit, artık sistemlerinde Litecoin’i listeleyeceğini açıkladı.

LitePay projesinden sonra yatırımcılarının güvenini sarsan Litecoin, bu iki anlaşma ile güven tazeledi.

TenX’den kullanıcıları bir kez daha umutlandıran bir açıklama daha geldi. Açıklamaya göre TenX şirketi Litecoin için bir de kart hizmeti sunacağını açıkladı. Yapılan açıklama bu şekilde:

“Yaptığımız iş birliğinin ardından başka bir projeyi daha duyurmak istiyoruz. Litecoin için bir kart çıkarmayı hedefliyoruz. Amacımız Litecoin ile gönül rahatlığı ile kullanılabilecek bir ödeme platformu oluşturmak. Detaylar yakın zamanda siz değerli kullanıcılara aktarılacaktır.”

LitePay ile bir çok kişinin desteğini alan fakat hüsranla sonuçlanan girişimden sonra, buna benzer olan bu proje herkesi heyecanlandırmışa benziyor.

Ayrıca bunun yanısıra Litecoin’in Korbit’de listelenmesi fiyatı üzerinde olumlu etki etti. Ayrıca Litecoin tarafından yapılan açıklamada uzun zamandır Korbit sisteminde listelenmek için girişimlerde bulunulduğu açıklandı.

 

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları