bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerLUNA İle İlgili Bu “Sahte Haber”, Yatırımcıların Tepkisini Çekti!

LUNA İle İlgili Bu “Sahte Haber”, Yatırımcıların Tepkisini Çekti!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen kripto para birimlerinden birisi iken kısa süre içerisinde dibi boylayan Luna (TERRA), şimdi ise spekülasyonların adresi oldu. 1 haftada 80 dolarlık birim fiyattan 0,00008 dolar seviyelere kadar çekilen LUNA için ilginç bir yatırım haberi basına yansıdı.

AccessWire isimli basın açıklaması paylaşım platformu tarafından yayınlanan haberde, dünyaca ünlü GAM Holding’in, Terra ekosistemine yatırım yaptığı vurgulandı. Terra ekosistemine 2 ila 3 milyar dolar arasında yatırım yaptığı belirtilen GAM ise bu haberi yalanladı.

İlgili basın açıklamasında, Terraform Labs ile pazarlıkların başladığı ve hem LUNA hem de stablecoin UST’nin eski seviyesine getirilmesi için çalışılacağı ifade edilmişti.

Haber, Türkiye gündemine de girdi ancak bunun kısa süre içerisinde GAM Holdings CEO’su tarafından bir e-posta ile yalanlandığı görüldü.

Bu haberin tam olarak kim tarafından yayıldığı bilinmese de şu an için hem LUNA hem UST için düşülen yerden yükseliş yaşanması çok zor gözüküyor. Daha önce benzer sahte haberler Litecoin (LTC) için de yayılmış ve yine bu haber çok büyük tepki çekmişti.

Özellikle herkesin gözü şu sıralar LUNA’da olduğu için dolandırıcıların da bu alana yönelmesi bekleniyor. Özellikle “bize şu kadar para verin LUNA’larınızı kurtaralım” şeklindeki söylemlere asla inanmamak gerekiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mucit

Lunalarınızı kurtarılım mı🤣 milyonlarca lunayı çok az paralara zaten satın alabiliyorsun.Dün trade yapıyordum 3 x aldıysam 1 x içeride bırakıyordum nerden baksan 30 k tl birikti bugün uyandığımda biriktirdiğim para 10 tl değildi🤣 dolandırıcıya gerek yok ki trilyon tane luna satan varken piyasaya 🤣korelinin zekası ancak bu kadar olur işte.Pompalamasa piyasaya bu kadar belki kurtulacaktı kendiliğinden.Xrp bir daha laf atarsam adamlara dava açıldı genede her şeyi tersine çevirip yükselmeyi bile başarılar.Hatta dava kazanılırsa gör şenliği btc 0 lamazsa önü açık.Neyse yatırım tavsiyesi değildir asyalılar dan uzak durun.Çinliler batırırdı ama koreli yok etti herkesi.

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları