AltcoinHaberler

LUNA Kısa Sürede 10 Kat Yükselip Tekrar Düştü!

Luna'da son durum ne?

Herkes Luna‘daki düşüşü konuşurken dipten gelen yükseliş göz doldurdu.

Bugün “burası kripto burada şaşırmaya yer yok” dedirten hareketler izliyoruz. Altcoinlerde ciddi bir düşüş yaşanıyorken, gözler yine LUNA’ya çevrildi.

Bitcoin’in 29.000$’a geldiği sırada 0,69$’a kadar düşen LUNA bu kadar da olmaz dedirtti. Yatırımcılar adeta rug pull coinleri gibi düşen LUNA’yı hayretle izlerken güzel bir tepki geldi.

İki saat içerisinde 0,69$’dan 7.84$’a kadar yükselen LUNA %1000 yani 10 kat yükselmiş oldu. Bu yükselişe rağmen LUNA’daki günlük kayıpların %75 seviyelerinde olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Yükseliş sonrası bu seviyeyi koruyamayan Luna haber saatimiz itibariyle yeniden 3$ seviyelerine geriledi.

Bu tarz haberle düşen coinlerde teknik analiz pek doğru sonuçlar vermese de, şu sıralar bir önceki talep bölgesinin korunmaya çalışıldığını görüyoruz.

120$’lık zirvesinden düşen LUNA’nın yeniden toparlanıp toplanamayacağı merak edilirken dibi satın alan yatırımcılar yükseliş ümidiyle grafiği takip etmeye devam ediyor.

LUNA’da volatilite oldukça yüksek bu nedenle kaldıraçlı işlemlerden uzak durulması tavsiye ediliyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu