BitcoinHaberler

Mark Cuban: 549 Dolarlık Bitcoin Sahibiyim

Mark Cuban 549 dolarlık Bitcoin sahibi olduğunu belirtti.

Yakın zamanda bazı ünlü kimseler ne kadar Bitcoin sahibi olduklarını açıkladığında kripto para piyasasının bilinen isimleri şoke oldu. En çok yatırımcılar bu konuda yapılan açıklamalara şaşırırken Apple’ın kurucusundan biri olan Steve Wozniak kendisinin sadece 1 BTC sahibi olma isteğini açıklamış ve elinde fazla Bitcoin olmasını istemediğini açıklamıştı.

Wozniak dışında Craig Wright’ın iddia ettiği gibi milyarlarca dolarlık Bitcoin sahibi olmadığı ve sadece bu tür ifadelerinin ‘dikkat çekme’ amacıyla yapıldığı ortaya çıkmıştı.

Bugün ise Mark Cuban Twitter’dan yaptığı bir açıklamada sadece 549 dolarlık Bitcoin sahibi olduğuna değinerek yine kripto para yatırımcılarını şoke etti.

Bitcoin sahibi olan ünlü isimlerin sayısı son derece çok az olsa da gelecekte bu sayının fiyat artışlarına göre yükselmesi mümkün.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı