HaberlerKripto Para

Marshall Adaları’ndan Sonra Virjin Adaları Da Kendi Kripto Parasını Çıkarmak İçin Kolları Sıvadı!

BVI-LIFE isimli kripto para biriminin yakında piyasaya sürüleceği öğrenildi.

Kripto para sektörüyle ilgili her geçen gün yeni bir gelişme yaşanıyor. Bu anlamdaki en güncel haberlerden biri de sektör açısından önemli bir gelişme olan Britanya Virjin Adaları hükümetinin Blockchain odaklı start up firması LIFElabs.io ile beraber kendi dijital para birimini piyasaya sürmeye hazırlanması oldu.

3 Aralık’ta BVI Dijital Ekonomi sempozyumuna ev sahipliği yapan Virjin Adaları, BVI-LIFE isimli kripto para birimi hakkında açıklamalarda bulundu.

Özellikle Facebook Libra projesinden sonra hareketlenen kripto para piyasası birçok devletin birbiriyle olan rekabetini artırdı. Çin ve Rusya’nın sektörle ilgili yaptığı girişimler rekabet ortamını kızıştırırken Virjin Adaları gibi önemli bir destinasyona sahip olan bir ülkenin de bu yönde bir adım atması büyük önem arz ediyor.

LIFElabs.io CEO’su Sanjay Jadhay kendi adlarına çıkaracakları kripto para birimi ile komisyon ücretlerini azaltmayı ve  hızı artırmayı hedeflediklerini belirtti. Bu anlamda birçok itibari para biriminde olmayan bir özelliği de ortaya çıkarmış olacaklarını sözlerine ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu