blank
AltcoinCardanoEthereumHaberlerLitecoin

Mart ve Nisan Aylarında En Çok Yükselecek Altcoinler Neler? Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve Dahası

En çok kazanç getirecek altcoin arayışı başladı.

Bitcoin 60.000$’ı kırdıktan sonra yatay hareket etmeye devam ediyor. Bitcoin’de 60.000$’ın kırılmasıyla birçok altcoinin dolar paritesinde yükseldiğini gözlemledik. Bugün Bitcoin ile birlikte major altcoinlerde de kısmen yatay bir seyir izliyoruz.

Bu hareketlerle birlikte yatırımcılar önümüzdeki dönemde en çok kazanç getirecek altcoin arayışına başladı.

Youtube’da yaklaşık 600 bin takipçisi bulunan Altcoin Daily kanalı Mart ve Nisan aylarında yükselme potansiyelinin çok yüksek olduğunu düşündüğü altcoinleri paylaştı.

Analistin bu süreçte takip edeceği bir numaralı altcoin Ethereum olacak. Ethereum’da Berlin güncellemesi ile birlikte komisyon ücretlerinin düşeceğini belirten analist, Vitalik Buterin’in açıklamalarına vurgu yaparak Ethereum’da çok sert yükselişler görülebileceğini düşünüyor.

Analistin radarındaki ikinci altcoin ise Cardano (ADA). Cardano’nun ekosisteminin yeniden inşa edildiğini belirten analist, Cardano’nun 4 yıl önceki Cardano olmadığını, bu nedenle izlenmesi ve takip edilmesi gerektiğini belirtiyor.

Listenin üçünçü sırasında Litecoin (LTC) var. Analiste göre LTC’ye gelmesi beklenen gizlilik merkezli MimbleWimble güncellemesi LTC’nin potansiyelini yükseltecek. Ayrıca analist LTC’nin “önümüzdeki aylarda en iyi risk ayarlı getiriye sahip coin” olabileceğini düşünüyor.

Analistin listesinin devamında; Chainlink (LINK), Polygon (MATIC), Skale Network (SKL) ve SushiSwap (SUSHI) yer alıyor.

Videonun tamamını buradan izleyebilirsiniz.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

3 Yorum


Başa dön tuşu