BitcoinHaberler

Mati Greenspan: Bitcoin Çok Daha Fazla Yükselecek

Bitcoin uzmanı Mati Greenspan, kripto paraların bu sene içerisinde daha iyi seviyeye ulaşacak olduğunu ve Bitcoin’in tarihi rekorunu kıracak olduğunu açıkladı. Kripto paraların tekrar eski günlerine geri dönecek olduğu ve Bitcoin’in 20.000 dolar seviyesine kadar yükselecek olduğunu açıklayan Bitcoin uzmanı Mati Greenspan, kripto para ile ilgili olarak gelecek süreçte nelerin yaşanacak olduğunun ise henüz bu aşamada pek fazla bilinmediğini ifade etti.

Kripto para dünyasının son dönemde yaşadığı yükselişler ve Ethereum ile birlikte Litecoin hakkında ortaya atılan iddialar, yaşanan yükselişlerin Bitcoin hakkında bu tür olumlu yorumların yapılmasına neden olduğu ve etken olarak gösterildiği biliniyor.

20.000 Dolar Seviyesi

Dünyada artık Bitcoin her ülkede kendisine az veya çok sayıda yatırımcı bulurken, bu oran Türkiye’de de günden güne daha fazla artıyor ve daha fazla artmasının yanında kripto para yatırımcılarının yatırımlarının sayısı ve oranı da buna eşdeğer bir şekilde ciddi oranda artış yaşıyor. Bazı ülkelerde ise henüz daha Bitcoin bilinmemesine rağmen bu yılın sonuna doğru Bitcoin’in 20.000  dolar sınırını bir kez daha tekrar kırmış olacak olması bekleniyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu