AltcoinAnalizHaberler

MATIC Bitcoin’e Rağmen Yükseliyor! İşte Yeni Hedef!

Matıc Bitcoin'e rağmen yükselmeye devam ediyor.

Ethereum’daki ölçeklendirme sorunlarını çözmek için oluşturulan Ethereum tabanlı platform Polygon 2021 yılında yaşadığı yükselişle göz doldurdu.

Eski adı ve halihazırdaki simgesi MATIC olan, platform 2017 yılının Ekim ayında piyasaya sürüldü ve 2021 yılında altın çağını yaşadı.

Zira 1 Ocak 2021’de 0.018$’dan işlem gören Matic’in şu sıralar 3$ sınırına yaklaştığını görüyoruz. Bu da 1 yılda %15230 oranında bir artış yaşadığı anlamına geliyor.

Teknik olarak baktığımızda 18 mayıs tarihli zirve kapanışının üzerinde 4 gün kapanış yapan MATIC yoluna devam etmek istiyor gibi görünüyor.

Bugün Bitcoin’deki geri çekilmeye rağmen, %7 oranında primli işlem gören MATIC’de teknik görünüm şu şekilde;

Görüleceği üzere büyük bir yükselen üçgenin yukarıya kırılımı ve retesti başarı ile gerçekleşmiş. Bu noktada devasa üçgenin yüksekliği kadar daha yükseliş gelmesini bekleyebiliriz. Ancak bunun orta vadeli bir hedef olduğu unutulmamalı.

2.44$ seviyesi korunduğu sürece yükselen üçgen formasyon hedefimiz 4.26$ olacaktır.

Grafikteki yeşil taralı alan altı 4 saatlik kapanışta stop olmak gerekir. Zira bu noktada yeniden güç toplamak için fiyatın 1.90$ seviyelerine kadar geri çekildiğini görebiliriz. Yeşil alan üzerinde kaldığımız sürece formasyon hedefi beklenebilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu