Kripto HaberleriHaberlerMatrix'in Başrol Oyuncusu Keanu Reeves Az Miktarda Kripto Para Sahibi Olduğunu Açıkladı

Matrix’in Başrol Oyuncusu Keanu Reeves Az Miktarda Kripto Para Sahibi Olduğunu Açıkladı

Takip et

Matrix filminin unutulmaz oyuncusu Keanu Reeves, serinin devam filmi olan “The Matrix Resurrections”ı tanıtmak için verdiği bir röportajda, dijital dünya ile ilgili soruları yanıtladı.

Bir miktar kripto parası olduğunu belirten ünlü aktör, “Bir arkadaşım bir süre önce benim için biraz kripto para satın aldı” dedi. Elindeki kripto paraları ellemediğini belirten Reeves, elindekileri satmamak üzere tutmak anlamına gelen HODL ettiğini söyledi.

Söz konusu röportajda metaverse, “Matrix” video oyunu ve NFT’ler hakkındaki soruları yanıtlayan Reeves, NFT’ler hakkındaki şüphelerinden de bahsetti. “Dijital kıtlık” ve “kopyalanamayan şeyler” hakkında ne düşündüğü sorulduğunda “kolayca çoğaltılan” şeyler cevabını verdi.

Warner Bros. Pictures, Matrix serisinin bu son filminin arkasındaki stüdyo olarak kripto alanında aktif rol oynuyor. Filmin geçen ay yapılan lansmanını tanıtmak için 100.000 NFT serisi başlatıldı. Matrix temalı avatarlardan oluşan NFT’ler, jeton başına 50 dolar karşılığında satışa çıktı. Her NFT, filmin en tarihi anlarından birini yansıtan kırmızı bir hap veya mavi bir hap alma seçeneği sunuyor.

Sinema sektöründen giyim sektörüne kadar birçok alanda kripto paraların kullandığı ve bu sektöre tüm dünyanın dahil olmaya başladığı görülüyor. Özellikle kripto paralar açısından milat olan 2021 yılı kitlesel benimsenme noktasında kripto paraları bambaşka bir noktaya taşıdı. Uzmanlara göre bu benimsenme artık durdurulamayan bir hal almış durumda.

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Kbaturfb

Kesin Neo almıştır.

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları