BitcoinHaberler

Max Keiser’e Göre Bundan Böyle Tüm Büyük Şirketler Bitcoin’e Yatırım Yapacak!

Microstrategy'nin rekor Bitcoin yatırımından sonra Kanadalı restoran zinciri de gözünü Bitcoin'e dikti.

Ünlü sunucu ve Bitcoin destekçisi Max Keiser, yine Bitcoin hakkında konuştu. Son zamanlarda gündemi çokça meşgul eden Microstrategy şirketinin yüklü Bitcoin alımını değerlendiren Keiser, söz konusu alımlardan övgüyle bahsetti ve artık büyük şirketlerin atıl nakit paralarını Bitcoin’e yatırarak değerlendireceklerini belirtti.

İlgili Haber
Bu Şirket Toplam Bitcoin Arzının Yüzde 0.18’ine Sahip!

Bilindiği gibi şirket son satın alma işleminden sonra piyasadaki toplam Bitcoin arzının yüzde 0.18’ine sahip hale geldi. Keiser ise bu hamlenin hissedarları şirketlerin yedek paralarıyla Bitcoin almaya teşvik edeceğini, MicroStrategy’den sonra Kanadalı ünlü restoran zinciri Tahini’nin de (tüm nakit rezervleriyle Bitcoin aldı) bu durumuna önemli bir delil teşkil ettiğini dile getirdi.

Herkes Bitcoin’e Yatırım Yapsın!

Gerçekten de Keiser’ın iddia ettiği gibi bu durum büyük şirketlerin yatırım stratejilerini değiştirdiğinin bir kanıtı olabilir. Nitekim Tahini’nin CEO’su Omar Hamam dünyanın içinde bulunduğu ekonomik şartları ve personel sayılarının giderek azalmasını hesaba kattıklarında ellerindeki yatırım paralarının hepsini Bitcoin’e yatırmaya karar verdiklerini belirtti. Şimdi Hamam, herkesi Bitcoin yatırımı yapmaya davet ediyor tıpkı Max Keiser gibi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu