BitcoinHaberlerMonero

McAfee: “Monero Bitcoin’den Bağımsız Hareket Etmeli”

Kripto paraların Bitcoin'e bağımlı şekilde hareket ettiğine inandığını belirten McAfee, Monero gibi değerlerin ezberleri bozduğunu iddia etti.

Bitcoin karşıtı söylemleriyle sık sık gündem konusu olan ünlü yatırımcı ve girişimci John McAfee, yeni bir yorumla gündeme geldi. Öncelerde Bitcoin’in daha fazla duyulması için ABD Başkanlğı’na bile aday olacağını ifade eden ünlü CEO artık Bitcoin karşıtı tutumuyla tanınıyor.

Genel kripto kaparlar ile ilgili değerlendirmelerde bulunan McAfee tüm kripto para piyasasının Bitcoin’e bağımlı şekilde hareket etmesini “delilik” olarak değerlendirdi.

Monero’ya olan ilgisini sık sık belirtmekten çekinmeyen McAfee, diğer altcoinlerden farklı olarak en büyük değeri gizliliği olan Monero’nun Bitcoin’den bağımsız bir yol izlediğini ve iki değer arasında sıfır korelasyon olması gerektiğini ifade etti.

Bununla beraber söz konusu tweet yüzünden kendisine tepki gösterenlere de yanıt veren McAfee, Bitcoin’i piyasanın kralı olarak değerlendiren bir takipçiye BTC’nin kral değil, alım satım konusunda en çok tercih edilen kripto para olduğunu belirtti. Ancak en çok kullanılan kripto paranın Monero olduğunu iddiasında bulundu. Özellikle Dark Web kullanımlarının buna örnek teşkil ettiğini belirten McAfee, Bitcoin’i kimsenin kabul etmediğini iddia etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu