AltcoinHaberler

McAfee Yeni Bir Sosyal Deney Peşinde Mi?

Bitcoin'e olan olumsuz tavrını sürdüren John McAfee şu sıralar merkeziyetsiz bir kripto para çıkarmanın peşinde.

Bilindiği gibi John McAfee, 2019’un Kasım ayında merkeziyetsiz kripto para borsası McAfeeDEX’i başlatmıştı. Ünlü yatırımcı şu sıralar yeni bir projenin peşinde: GHOST isimli gizlilik odaklı yeni bir kripto para

GHOST adı aslında çok manidar çünkü yapılan açıklamalara göre bu coin ile gerçekleştirilecek online işlemler kullanıcısının “GHOST” (hayalet) olmasını sağlayacak.

Ancak McAfee takipçileri bunun da Zombie Coin gibi bir şaka ya da sosyal deney olmasından korkuyorlar.

Aslında daha önce Bitcoin yandaşı olan McAfee bir süre sonra Bitcoin sevdasından vazgeçmiş ve Monero destekçisi olduğunu açıklamıştı. Yine kısa zaman önce Bitcoin’i taş devrinden kaldığı şeklinde eleştiren ünlü girişimcinin BTC’den çok daha farklı bir kripto para çıkarması beklentileri mevcut.

Bakalım McAfee bu defa da yeni bir sosyal deney peşinde mi yoksa gerçekten Bitcoin’i tarih sahnesine gömecek modern bir coin çıkarma peşinde mi? Hep birlikte izleyip göreceğiz. Ancak daha önceki absürt paylaşımları ve tahminleri sebebiyle McAfee kripto para camiası tarafından eskisi kadar itibar görmüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu