Kripto HaberleriDogecoinMcDonald's Reddetti Ama Diğer Fas Food Zincirleri Sıraya Girdi!

McDonald’s Reddetti Ama Diğer Fas Food Zincirleri Sıraya Girdi!

Takip et

Elon MuskMcDonald’s tweetleşmesine Burger King‘in ardından MrBeast Burger da dahil oldu! MrBeast Burger, Elon Musk’ın, gönderilerini retweet etmesi durumunda Dogecoin‘i ödeme yöntemi olarak kabul etmeyi teklif etti.

Bilindiği gibi Musk, bir süre önce McDonald’s Dogecoin’i ödeme yöntemi olarak kabul ederse televizyonda “happy meal” yemeyi teklif etmişti. McDonald’s ayağında gelen bu fırsatı geri tepti ancak Burger King ve MrBeast Burger bu reddi şaşkınlıkla karşıladı ve DOGE yanlısı tweetler paylaştılar.

İlgili Haber
Elon Musk Yine Yapacağını Yaptı! Yatırımcılar Dikkat!

MrBeast Burger, popüler YouTuber ve internet kişiliği Jimmy Donaldson tarafından kurulan ve sadece teslimat hizmeti veren bir fast-food şirketidir.

Öte yandan DOGE topluluğu, McDonald’s’a şirketin ağzında yavru bir köpek tutan bir resmi paylaşması ve DOGE’ye atıfta bulunmasından beri ödeme yöntemi olarak Dogecoin’i kabul etmesi yönünde baskı yapmayı sürdürüyor.

Bir Palyaçoyu Önemsediyse Bizi Neden Önemsemesin?

Elon Musk, şimdilik sessizliğini korurken MrBeast takma adlı Jimmy Donaldson, Twitter hesabından Musk’a laf atmayı sürdürdü ve -McDonald’s’ın simgesi olan palyaçoyu kastederek- “Bir palyaçoyu umursadı, beni neden umursamasın? Haksızsam kanıtla Elon Musk! Maaş zammımı DOGE olarak kabul edeceğim.” dedi.

Şimdi herkesin gözü Musk’ın atacağı yeni tweetlere çevrilmiş durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları