Haberler

Meltem Demirörs: Bitcoin’i Kullanması Zor Ve Karışık!

Meltem Demirörs bugün Avrasya Blockchain Zirvesi'nde konuştu.

Nexo

Meltem Demirörs kripto para piyasasında Türkiye’de tanınan bir isim ve kendisinin açıklamaları son derece önemli. Türk kripto para birimi yatırımcıları tarafından sevilerek takip edilen Meltem Demirörs, bugün kripto paralar hakkında önemli bir de açıklama yaptı. Bitcoin ve kripto para birimlerinin gelecekte daha fazla kullanılabilecek olsa da bugün için Bitcoin kullanmanın karmaşık ve zor olduğuna parmak basan Meltem Demirörs, bu konuda birçok insanın tercümesi oldu. İnsanlar artık kripto paraların karmaşık olan bu yapısını anlayabilmiş değiller, çok sayıda Bitcoin yatırımcısı bile arka planda neler olduğunu merak ediyor ve piyasada fiyatların nasıl değişecek olduğunu sorguluyor.

Bitcoin hakkında kimse bir bilgi sahibi olmadığı için sorularda haliyle yanıtsız kalıyor. Meltem Demirörs’ün açıklamalarından yola çıkılacak olursa kendisi bu konuda haklı görünüyor. Zira Bitcoin gelecekte de zor ve karmaşık bir yatırım aracı olacak ama insanlar ona gelecekte daha kolay sahip olabilecekler. Bitcoin ilerledikçe alım gücü de arttıkça yatırımcıların sayısında daha fazla artış olabilecek.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı