Altcoin

Meltem Demirörs’ün Şirketi Paylaştı: Kurumsal Yatırımcı Bu Altcoinleri Seçti

Kurumsal yatırımcı hangi altcoinlere para akıtıyor?

Dijital varlık yönetim şirketi CoinShares, her hafta kurumsal kripto para yatırımcısının hangi kripto paraları seçtiğini ortaya koymakta.

Kurumsal yatırımcıya aracılık eden fon, ciddi anlamda para akıtılan altcoinleri yayınlayarak aslında bireysel kripto para yatırımcısının da buna göre pozisyon alabilmesini sağlamakta.

Şirketin son raporunda ise oldukça kritik iki altcoinin öne çıktığı görülüyor.

Bitcoin Sonrasında Altcoinler Öne Çıkıyor

İlk Bitcoin ETF’inin piyasaya sürülmesi ve ABD’de kabul görmesi ile birlikte lider kripto para birimine 268 milyon dolar aktığı vurgulanıyor.

Aslında geçtiğimiz hafta yani ETF’in ilk kabul edildiği dönem 1,4 milyar dolarlık akış olmuştu ve Bitcoin’in ETF heyecanı artık durulmuş gibi gözüküyor.

CoinShares tarafından paylaşılan bilgilere göre akıllı kontrat odaklı iki altcoin ise kurumsal yatırımcının gözdesi olmaya devam ediyor.

Ethereum ve Solana, diğer altcoinlere kıyasla ciddi bir yatırım aldı ve Ethereum 16,6 milyon dolarlık sermaye gördü. Solana ise geçtiğimiz hafta 8 milyon dolar olan yatırım miktarını 14,7 milyon dolara kadar çıkardı.

Bunlara şimdi ise Polkadot (DOT) eklendi. Parachain satışları onaylanan ve Kasım ayında başlayacak olan DOT, geçtiğimiz hafta 400.000 dolarlık yatırım alırken bu hafta 6,2 milyon doları gördü.

Polkadot’u ise Cardano’nun (ADA) izlediği görülüyor ve bu da 5 milyon dolarlık akış sağladı.

Geçtiğimiz hafta ise ADA’nın 5,3 milyon dolarlık yatırım aldığı biliniyor ve bu durum ADA’nın aslında düşüş yaşadığını ortaya koymakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu