binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinMeme Token Floki Inu Geliştiricilerinden Fiyata Etki Edebilecek Hamle Geldi!

Meme Token Floki Inu Geliştiricilerinden Fiyata Etki Edebilecek Hamle Geldi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Shiba Inu cinsi köpek temalı proje Floki Inu’nun arkasındaki geliştiriciler, kendi adını taşıyan FLOKI tokenlarının yaklaşık 55 milyon dolarını yakmak ve her işlemden alınan vergiyi azaltmak için bir yönetişim önerisi sundu.

Floki Inu Geliştiricileri 55 Milyon Dolarlık Kendi Tokenlarını Yakmak İçin DAO Önerisi Sundular

Geliştiriciler teklifin Floki Inu’yu ciddi bir DeFi projesi olarak konumlandırmaya yönelik daha geniş bir hareketin parçası olduğunu söyledi.

Token yakmak, arzı azaltmanın bir yoludur ve bu da talep seviyesi aynı kaldığı sürece her bir tokena değer katar. Floki ekibi projeyi ciddi bir merkeziyetsiz finans (DeFi) rakibi olarak konumlandırmayı umuyor.

Floki çekirdek ekip üyelerinden B, verdiği demeçte, “Floki’nin son DAO oylaması, Floki’nin bir memecoinden daha fazlası olduğunu açıkça ortaya koyuyor,” dedi.

“Ekip üyesi, FlokiFi Locker protokolümüzün mainnet sürümü ve ayı piyasasında metaverse oyunumuz Valhalla’nın ilk büyük testnet sürümü aracılığıyla Floki, fayda ve temellere güçlü bir şekilde odaklandığını göstermiştir.” diye ekledi.

Teklifte ayrıca başka bir gerekçe olarak köprülerle ilişkili güvenlik risklerine dikkat çekildi.

Bu teklif kabul edilirse, Floki köprüsündeki yaklaşık 4.97 trilyon FLOKI tokenı yakılacak ve her işlem için kendi kendine uygulanan alım satım vergisi %0.3’e düşürülecek. Köprü de kalıcı olarak devre dışı bırakılacaktır.

İlgili Haber  Binance TR, Bu Altcoini Listeleyeceğini Açıkladı!

Yönetim forumunda, tüm seçmenlerin %99 gibi ezici bir çoğunluğunun yeni hazırlanan teklifi desteklediğini gösteriyor.

Floki başlangıçta tokenini Ethereum üzerinde toplam 10 trilyon token arzıyla çıkarmış, daha sonra topluluk talepleri doğrultusunda 2021 yılında daha hızlı ve daha ucuz BNB Zincirine geçmişti.

CoinGecko’nun verilerine göre FLOKI son 24 saat içinde nominal olarak değişmedi. Tokenlar geçtiğimiz hafta %6 değer kazandı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail