Kripto HaberleriAltcoinMeme Token Geliştiricisinin Yaptığı Açıklama Kullanıcıları Kızdırdı!

Meme Token Geliştiricisinin Yaptığı Açıklama Kullanıcıları Kızdırdı!

Takip et

Meme token ApeCoin DAO bugün attığı bir tweet ile sonbaharda güçlü bir ApeCoin (APE) staking sisteminin başlatılacağını duyurdu.

Meme Token ApeCoin Topluluğu, Staking İşlemlerinin Gecikmesinden Dolayı Kızgın

Topluluk, ApeCoin staking’in uygulanmasındaki gecikmeden dolayı hayal kırıklığına uğradığını belirtti ve APE Vakfı’nı güncellemeler konusunda şeffaf olmamakla eleştirdi.

Bununla birlikte ApeCoin DAO, içerisindeki staking sistemini oluşturmak ve yönetmek üzere Horizen Labs ile anlaştı. Bu şirket, aynı zamanda kripto para şirketi Yuga Labs’in 2021 yılının Ekim ayında ApeCoin’i oluşturmak için anlaştığı şirket.

ApeCoin DAO, APE Staking İşlemlerini Sonbahara Bıraktı

APE Vakfı 23 Temmuz’da yaptığı bir basın açıklamasıyla, Mayıs ayında AIP-21 ve AIP-22 teklifleri kapsamında kabul edilen ApeCoin (APE) stake etme sistemine ilişkin ilerlemenin güncellendiğini duyurdu.

Çok sayıda yanıtın kapsamlı bir şekilde değerlendirilmesinin ardından Vakıf, teklifler çerçevesinde belirlenen yönergeler uyarınca APE stake sistemini kurmak ve yönetmek için Horizen Labs’ı seçti.

İlgili Haber
ApeCoin Kurucu Şirketi, Bored Ape Yacht Club İçinde Yer Alan Tartışmalı Kodları Sildi!

Ayrıca vakıf, stake sisteminin başarılı bir şekilde uygulanmasının 12-16 hafta süreceğine inanıyor. Stake sisteminin sonbaharda, yani Ekim ya da Kasım ayında faaliyete geçmesi bekleniyor.

Şirket, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Staking, topluluğumuz için önemli ve doğru yapmamız gereken bir şey. Sağlam bir stake sisteminin bu sonbaharda başlatılacağını tahmin ediyoruz.”

Meme token topluluğu, APE Vakfı’nın staking ve şeffaflık konusundaki gecikmesinden dolayı hayal kırıklığına uğradı. Pek çok kişi 12-16 haftalık zaman diliminin tekliflerin kabul edilmesinden sonra başladığına inanıyor.

Buna ek olarak topluluk içerisinde seçim, maliyetler ve sistemin tam olarak ne zaman başlayacağına dair tarihler için de cevap arıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları