binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinMessari'den Mem Token Raporu! Mem Tokenler Ayakta Kalabilecek Mi?

Messari’den Mem Token Raporu! Mem Tokenler Ayakta Kalabilecek Mi?

Messari Araştırma Başkan Yardımcısı Maartje Bus, mem tokenlerin kriptoyu daha geniş bir kitleye tanıtma olanağına sahip olduğunu söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Boğa rallilerinde Bitcoin (BTC) ve altcoinlerde muazzam yükselişler yaşanırken, şüphesiz yatırımcıların en ilgi gösterdiği alan mem tokenler oluyor.

Bu noktada Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) gibi mem tokenler boğa rallilerinde sergiledikleri performanslarla adından söz ettirirken 2024-2025 boğasında da ilgi odağı olacağa benziyor.

Zira Messari Araştırma Başkan Yardımcısı Maartje Bus, mem tokenlerin kriptoyu daha geniş bir kitleye tanıtma olanağına sahip olduğunu söyledi.

Seul’deki BUIDL Asia konferansında konuşan Bus mem tokenlerin kripto paraları yeni kullanıcılara tanıtırken, kripto için bir “Truva Atı” görevi görebileceğini belirtti.

Mem tokenlerin ilerleyen yıllarda da kripto para piyasasının hayati bir parçası olmaya devam edeceğini ve potansiyel olarak yeni bir varlık sınıfı olarak ayakta kalmaya devam edeceğini savundu.

“Yatırımcılar için mem tokenler eğlenceli ve neşeli doğalarının ötesinde, yeni Web3 kullanıcılarını istemeden merkezi olmayan kavramlarla ve kripto cüzdanlarıyla tanıştırarak çeşitli cazibe merkezleri sunuyor.

Bu noktada son zamanlarda yaşanan mem token çılgınlığını spot Bitcoin ETF’lerinin onaylanmasının ardından başlayan ralli körükledi.”

Son olarak Bus, mem tokenleri aynı zamanda bir piyango bileti olarak nitelendirdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail