Kripto HaberleriHaberlerMetaMask Banka Kartıyla Ödeme İçin Mercuryo İle Anlaştı

MetaMask Banka Kartıyla Ödeme İçin Mercuryo İle Anlaştı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tarayıcı tabanlı kripto cüzdan uygulaması MetaMask’ın ana sahibi Consensys, kullanıcıların doğrudan banka kartı üzerinden kripto para satın alabilmesi için ödeme hizmeti veren Mercuryo ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Consensys yaptığı duyuruya göre MetaMask kullanıcılarının yerel ödeme yollarıyla uygulamaya erişimini kolaylaştırmak için Mercuryo ile entegre oldu.

Anlaşma sonucunda MetaMask müşterileri banka kartı, Apple Pay, Google Pay ve ülkelerindeki özel kanalları kullanarak 18 farklı kripto para birimini direkt satın alabilecek.

Yetkililer başlangıç olarak Amerikan Doları, İngiliz Sterlini, Euro ve Güney Kore Wonu gibi 20 farklı itibari parayı desteklediklerini belirtti.

MetaMask Ürün Müdürü Lorenzo Santos ortaklık duyurusunun ardından şu sözleri söyledi:

“Mercuro ile kurduğumuz entegrasyon müşterilerimize büyük kolaylık sağlayacak. MetaMask müşterileri herhangi bir kimlik doğrulama sürecine maruz kalmadan banka kartıyla 700€’ya kadar kripto para satın alabilecek.”

Merkezi Borsalar Üzerinde Büyük Baskı!

Kriptonun giderek artan benimsenmesi nedeniyle devletler merkezi borsaların üzerine gidiyor. Yerel finansal kurumlar, şirketlerden müşteri bilgilerini kendilerine iletmesi konusunda ısrarcı. Bu nedenle bazı kripto yatırımcıları anonimliği sağlamak için MetaMask gibi DeFi platformlarını tercih ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları