Kripto HaberleriBitcoinMichael Saylor SBF Üzerinden Bitcoin Savaşını Anlattı!

Michael Saylor SBF Üzerinden Bitcoin Savaşını Anlattı!

Michael Saylor FTX'in iflası ve SBF hakkında konuştu.

Takip et

FTX’in iflası sonrasında Bitcoin (BTC) ve kripto paralarda düşüş yaşanırken, yatırımcıların da sektöre karşı güveni zedelendi.

Kripto sektörünün önemli isimleri FTX’in iflasını ve piyasaya etkisini değerlendirdi.

FTX’in iflasını değerlendiren önemli isimlerden biri de MicroStrategy yönetim kurulu başkanı ve Bitcoin maksimalisti Michael Saylor oldu.

Valuetainment isimli YouTube kanalına röportaj veren Saylor, FTX’te kapalı kapılar ardında yaşanan saçmalıkları bilip bilmediğini sorusunu cevapladı.

Soruya doğrudan cevap vermemeyi seçen Michael Saylor, FTX’in eski CEO’su SBF’yi “kripto dünyasının poster çocuğu” olarak nitelendirdi ve Bitcoin ve kripto topluluklarını farklılaştırarak yanıt verdi.

“Kripto topluluğu karşısında Bitcoin topluluğu var. Ve bu iki topluluk arasında da son iki buçuk yıldır süren bir gerilla savaşı var.

SBF, kriptonun poster çocuğu olarak konumlandırılmasıyla milyarlarca dolar FTT’nin ihracıyla milyarlarca dolar kazandı, politikacılara erişim satın aldı.

Ancak endişelenmeyin kripto topluluğu ile SBF, Bitcoin topluluğundan farklı şeylerdir.”

SBF ve kripto topluluğundakilerin her zaman kayıt dışı menkul kıymetleri pompalamaktan ve teşvik etmekten suçlu olduğunu belirten Saylor “Kendi kayıtsız menkul kıymetinizi düzenleyebilmekle ilgili etik olarak çiğnenmiş bir şey var. Sam ve kripto dünyasındaki insanların çoğu her zaman sh*tcoinary günahından suçluydu.” dedi.

Son olarak FTX ve SBF’nin yaptıklarını en başından beri etik dışı ve yasa dışı olduğunu söyledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları