Kripto HaberleriBitcoinMicroStrategy CEO'su Michael Saylor Bitcoin (BTC) Yatırımcılarına Yeni Bir Mesaj Gönderdi!

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor Bitcoin (BTC) Yatırımcılarına Yeni Bir Mesaj Gönderdi!

Takip et

Yaklaşık 130.000 Bitcoin’e sahip bir şirket olan MicroStrategy’nin CEO’su Michael Saylor, kripto para piyasasındaki ayı piyasasından sağ çıkma çabası içinde olan kripto yatırımcılarına bazı tavsiyelerde bulundu.

“Alçakgönüllü Olun ve Satoshi İstifleyin”

Saylor son tweet’inde takipçilerine “alçakgönüllü olmalarını” ve “satoshi istiflemelerini” söyledi. Saylor’ın düşünceleri arasında yeteri kadar beklendiğinde Bitcoin piyasasında her zaman kazanılabileceği yatıyor. Bununla birlikte Saylor takipçilerine genellikle piyasa yapısından etkilenmemelerini tavsiye ediyor.

Bununla birlikte Saylor’ın kendi tavsiyelerine uyduğu şu anki görünümde söylenebilir. Bilindiği üzere şirketi MicroStrategy, kripto para piyasasındaki sorunlara rağmen BTC satın alma politikasına devam ediyor. Saylor ayrıca tavan fiyattan Bitcoin satın aldığı için pek de endişeli görünmüyor. Ünlü CEO’nun şirketi birçok kez zirve fiyattan BTC satın aldı ve mevcut durumda 1.2 milyar dolarlık zararda.

Ancak tabii ki çoğu kripto para yatırımcısının BTC pozisyonlarını destekleyecek neredeyse sınırsız varlığı bulunmuyor. Şirket kısa bir süre önce BTC’deki long pozisyonlarında marjin çağrısı seviyesine kadar düşmüş ancak şirketin pozisyonunu korumak adına fon enjekte etmesi ile birlikte herhangi bir sorun yaşanmamıştı.

İlgili Haber
Michael Saylor: "Bitcoin'deki Bu Farkı Görmeyen Yatırımcı Cahildir"

“Bitcoin Fiyatı 10.000 Dolara Kadar Düşmediği Sürece MicroStrategy’nin Varlıkları Güvende”

Saylor’ın şirketinin mevcut durumda BTC fiyatı 10.000 dolara kadar düşmediği sürece rahatlıkla pozisyonuna devam edebileceği düşünülüyor.

Saylor, kripto para piyasasındaki BTC maksimalistlerinden biri olarak tanınıyor. Bu kişiler genellikle BTC dışında çoğu kripto para biriminin uzun vadede yaşamını sürdürebileceğine inanmıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları