BitcoinHaberlerKripto Para

MicroStrategy’den İlham Alan Şirketten Bitcoin Hamlesi!

Siber güvenlik şirketi Octagon Networks bilançosunu Bitcoin'e çevirdi.

Kripto para birimlerinin popülaritesinin ve kullanımının artması geleneksel varlıklara bir alternatif olarak görülmeye başlanmasına neden oldu.

Bu durum, hem kriptoya yatırım yapanların sayısının artmasında hem de daha fazla kurumsal yatırımcıların piyasaya girmesinde etkili oluyor.

Bu bağlamda son haber Etiyopya merkezli, ülkenin başkenti Addis Ababa ve San Francisco’da faaliyet gösteren siber güvenlik şirketi Octagon Networks’den geldi.

Şirket yayınladığı blog yazısında, tüm bilançosunu Bitcoin’e (BTC) çevirdiğini açıkladı.

“Octagon Networks, likit varlıklarını ve tüm bilançosunu Bitcoin’e dönüştürme sürecini tamamladı.

Ayrıca tüm hizmetlerimiz için Bitcoin ödemelerini kabul etmeye başlayacağız ve Bitcoin ile ödeme yapıldığında %50 indirim sağlayacağız.

Biz büyük bir şirket değiliz ancak tüm varlıklarını Bitcoin’e çeviren ve Bitcoin ödemelerini kabul eden ilk siber güvenlik şirketiyiz.”

Yapılan açıklamada bu kararı almalarında Bitcoin’in insanlığın ilerlemesinde sunduğu katkıların etkili olduğunu söyledi.

“Bitcoin’in insanlığın ilerlemesine devam eden katkılarına her zaman hayran kaldık.

Bu bağlamda da Bitcoin’in dünyayı daha iyi bir geleceğe yönlendireceğine inanıyoruz.

Bitcoin, kitlelere yüksek kaliteli siber güvenlik çözümleri getirmek için diğer hedeflerimizi hızlandırmaya ve uluslararası müşteriler ve yetenekler edinmeye yardımcı olacaktır.”

ABD ve başka büyük ülkelere de genişleyen Octagon Network, bu kararı almada ilham kaynaklarının en büyük kurumsal Bitcoin yatırımcısı MicroStrategy olduğunu da ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu