binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizMilyarder Bitcoin Boğası Novogratz: "Bitcoin'de Önümüzdeki Hafta Bu Seviye Aşılırsa Yıl 100.000...

Milyarder Bitcoin Boğası Novogratz: “Bitcoin’de Önümüzdeki Hafta Bu Seviye Aşılırsa Yıl 100.000 Dolar ile Kapanabilir”

Bitcoin dostu milyarder Mike Novogratz, yaptığı açıklamasında Bitcoin fiyatına dair beklentilerini paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Galaxy Digital’in kurucusu ve CEO’su Michael Novogratz, Bitcoin’in yılı 100.000 dolar ya da daha yüksek bir seviyede kapatabileceğini tahmin etti.

“Bloomberg Crypto”da konuşan Novogratz, kripto para dünyasının mevcut durumunu ve Bitcoin’in büyüme potansiyelini tartıştı.

Bitcoin şu anda kendisi için önemli bir dönüm noktası olan 70.000 dolar seviyesiyle temas halinde. Novogratz, kripto dünyasının riskten çok büyüme potansiyeli ile yukarıya doğru eğimli olduğuna inanıyor. Kripto tartışmalarının Bloomberg gibi platformlarda artık ana akım haline gelmesinin, sektörün 2015’ten bu yana ne kadar ilerlediğini gösterdiğine dikkat çekti.

Novogratz ayrıca kripto mevzuatındaki son gelişmelere de dikkat çekti. Washington D.C.’nin nihayet kripto mevzuatının hayata geçirilmesi ve iki parti düzeyinde düzenlenmesi gerektiği konusunda prensipte anlaştığını belirtti.

Bitcoin’in popülerliği, ABD hükümetinin para harcamayı durduramamasıyla daha da güçlendi. Novogratz, Wisconsin eyaletinin emeklilik fonunun yakın zamanda Bitcoin’e yaptığı yaklaşık 140 milyon dolarlık yatırımdan bahsetti. Novogratz’a göre daha fazla emeklilik fonu ve kurum Bitcoin’e yatırım yaptıkça ve piyasada çok fazla satıcı olmadıkça, Bitcoin fiyatının yükselmesi bekleniyor.

İlgili Haber  Sıcak Gelişme: Binance'te Listelenen Altcoinin Twitter Hesabı Hacklendi! Tehlikeli Link Paylaşımı Yaptılar

Novogratz, Bitcoin’in önümüzdeki hafta içinde 73.000 dolar seviyesini aşması halinde yılı 100.000 dolar civarında ya da daha yüksek bir seviyede kapatabileceğini öngörüyor. Novogratz, piyasaların aralıklar oluşturarak çalıştığını ve aralığın tepesi kırıldığında, genellikle güzel bir genişleme olduğunu açıkladı. CEO’ya göre Bitcoin için mevcut aralık 40.000 dolar civarında başladı, bu nedenle 70.000 doları kırarsa 100.000 dolara kadar çıkabilir.

Bu yıl bir spot Bitcoin ETF’sinin onaylanması ve bunun sonucunda ortaya çıkan girişler, Bitcoin’in 73.000 doları kırması ve Novogratz’ın yılsonu hedefi olan 100.000 dolara ulaşması için bir sonraki katalizör hakkında sorulara yol açtı. Novogratz, ya daha fazla düzenleyici netliğin ya da FED’in harekete geçmeye başlamasının bunu tetikleyebileceğine inanıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail