BitcoinHaberler

Mike Novogratz’a Göre Yıldızı Parlayan Altcoinlere Rağmen Bitcoin Hala Sektör Devi

Galaxy Digital CEO’su Novogratz'a göre Bitcoin'in en büyük eksiği BTC ticaretindeki zorluk.

Kurumsal şirketlerin -özellikle Deutsche Bank ve Goldman Sachs gibi dev isimlerin- kripto paralara olan talebi hızla artmaya devam ediyor. Hal böyle iken bankaların kendi kripto para ticaret birimlerini oluşturmalarının kaçınılmazlığını ifade eden Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, artan talebi karşılamak için bunun son derece önemli olduğuna değindi.

Piyasada yıldızı parlayan birçok altcoin olsa da Bitcoin’in hala piyasanın hakimi olduğunu dile getiren Novogratz, Bitcoin’le ilgili en önemli handikabın alım satımdaki zorluk olduğunu belirtti. Bu yönüyle Bitcoin’i kurumsallaştırmanın son derece zor olduğunu ifade eden CEO, BTC ticaretinin WhatsApp’tan iletişim kurmak kadar kolay olması gerektiğinin altını çizdi.

Bununla birlikte kripto para analiz firması Santiment, Ethereum ve Ren’in kısa vadede Bitcoin’den daha iyi performans gösterme potansiyellerinin olduğunu dile getirdi.

An itibarı ile 9.200 doların üzerinde işlem gören Bitcoin’de özel bir hareketlenme olmadığını dile getiren ünlü analist Crypto Michael ise gerçek hareketlenmenin (altcoinler açısından da değerlendirildiğinde) – 8 bin 500 dolar- ile + 10 bin 500 dolarda görüleceğini ifade etti.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı