BitcoinHaberler

Mike Novogratz’dan Yatırım Tavsiyesi

Bitcoin'le altın Novogratz'a göre en değerli iki liman.

Galaxy Digital’in CEO’su ve Bitcoin destekçisi Mike Novogratz, özellikle kara perşembe adıyla anılan 12 Mart’tan bu yana Bitcoin’in güvenilir liman olduğu konusunda asla taviz vermedi.

Özellikle içinde bulunduğumuz dönemde negatif faiz oranları gündemi meşgul ederken işlerin Bitcoin lehine şekillendiğini dile getiren Novogratz, Bitcoin’le beraber altının da yükselişe geçeceğine inandığını ifade etti.

Bilindiği gibi Deutsche Bank yeni yaptığı duyuruyla 100 bin avrodan fazla miktardaki para yatırma işlemlerinde bundan böyle negatif faiz oranı uygulanacağını açıkladı. Yani bu meblağdan fazla miktardaki para yatırma işlemlerinde normalde bankalar müşteriye para verirken artık müşteriler bankaya para verir hale gelecekler.

Avronun bile bu pozisyona düştüğü bir dönemde altınla Bitcoin’in en değerli iki yatırım olduğu çağrısında bulunan Novogratz, yatırımcıları fırsatları değerlendirme noktasında uyanık olmaya davet ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu