Kripto HaberleriBitcoinMilyarder Barry Sternlicht'den Şaşırtan Tahmin : "Bitcoin 1 Milyon $'a Ulaşacak!

Milyarder Barry Sternlicht’den Şaşırtan Tahmin : “Bitcoin 1 Milyon $’a Ulaşacak!

Takip et

4.2 Milyar dolarlık serveti ile dünya milyarderler listesinde bulunan Barry Sternlicht, Miami’de Bloomberg TV ile yaptığı röportajda Bitcoin fiyat tahmini ile duyanları şaşırttı.

Gayrimenkul alanında faaliyet gösteren yatırım şirketi Starwood Capital Group’un yönetim kurulu başkanı olan ünlü milyarder, Bitcoin ve kripto para birimlerini “akıllı insanların korunaklı alanı” olarak tanımladı.

Bitcoin’in değerinin önümüzdeki yıllarda 1 milyon dolara ulaşabileceğini söyleyerek duyanları şaşkına çeviren Barry Sternlicht, Bitcoin’in yakın zamanda düşebileceğini ancak uzun vadede BTC’nin fazlaca değer kazanacağına inancının tam olduğunu belirtti.

“Bitcoin’in değeri 1 milyon doları bulabilir. Çünkü sadece ABD’deki yatırımcılar değil, tüm dünya anlayacak ki daha fazla üretilemeyen şeyin adı Bitcoin’dir.”

Devamlı para basılan bir dünyada, yeniden para basılmasını doğru bulmadığını ve bu düzenin bir sonu olacağına inandığını belirten Sternlicht, Bitcoin’in şimdiye kadar hiç hacklenemediğini ve Bitcoin’in dünyada yalnızca 21 milyon adet olacağını vurguladı.

Ünlü milyarder kendi mal varlığının ise yaklaşık %2 -%3’ü ile Bitcoin’e yatırım yaptığını ifade ettikten sonra herkesin az da olsa Bitcoin’e yatırım yapmasının akıllıca olduğunu söyledi.

“Bitcoin tamamen sıfırlansa bile bu bana zarar vermez. Çünkü zarar görmeyecek kadar bir yatırım yaptım. Ancak değeri 1 milyon dolar olursa, işte bu beni sevindirir.”

Dünyadaki birçok ülkenin Çin’in izinden gittiğini ve ABD’ye cephe aldığını sözlerine ekleyen Barry Sternlicht, bunun sonucu olarak doların eninde sonunda değer kaybına uğrayacağını düşünüyor.

Ünlü milyarder bu bağlamda dolarda meydana gelecek değer kaybından sonra tutulacak kapının Bitcoin ve kripto para birimleri olacağını savundu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları