BitcoinHaberlerKripto Para

Milyarder İşadamı David Rubenstein: “Kripto Paraların Hiçbir Yere Gittiği Yok, Kalıcılar!”

ABD'li milyarder işadamı David Rubenstein, kripto paralardaki düşüşe rağmen bu varlıkların kaybolmayacağını söyledi.

Amerikalı milyarder işadamı David Rubenstein, Bloomberg ile yaptığı son röportajda, devam eden piyasa düzeltmesine rağmen kripto paraların hiçbir yere gitmeyeceğini söyledi.

“Kripto Paralar Ortadan Kaybolamayacak Kadar Büyükler”

Rubenstein, kripto para fiyatlarındaki dalgalanmaların süreceğini öngördü ancak bununla birlikte bu varlıkların değerlerinin ortadan kaybolamayacak kadar çok yüksek olduğunu belirtti.

Milyarder iş adamı, Bitcoin fiyatı 1 dolar civarındayken satın alım yapanların halen çok yüksek miktarlarda karda olduklarını söyledi.

Bununla birlikte, en tepeden alım yapan yatırımcılar büyük kayıplarla karşı karşıya kaldı. Analiz platformu IntoTheBlock tarafından sağlanan verilere göre, Bitcoin adreslerinin neredeyse yarısı şu anda kâr etmiyor.

Dünyanın en büyük kripto parası BTC, kısa bir süre önce 2020 yılının Aralık ayından bu yana görmediği bir seviye olan 20.816 dolara kadar gerilemiş ve buradan kısmi bir toparlanma yaşamıştı.

İlgili Haber
Ünlü Milyarderden Bitcoin Açıklaması! Kripto Paralar Kalıcı Olacak Mı?

Coinbase, BlockFi, Gemini ve diğer kripto para şirketleri, şiddetli bir kripto kışına hazırlanmak için personel sayılarını önemli ölçüde azalttı.

Yakın zamanda CNBC’ye verdiği bir röportajda, önde gelen hedge fonu yöneticisi Leon Cooperman, kripto, NFT’ler ve diğer riskli varlıkların “yakın zamanda” bir boğa piyasasına geri dönme ihtimalinin düşük olduğunu söyledi. 79 yaşındaki milyarder, bir önceki boğa koşusunu yaşamı boyunca “en spekülatif dönemlerden biri” olarak tanımladı.

Milyarder yatırımcı ve Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, kısa bir süre önce yaptığı açıklamasında BTC fiyatının 20.000 dolara, Ethereum fiyatının ise 1.000 dolara tutunabileceğini öngörmüştü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu