BitcoinHaberlerKripto Para

Ünlü Milyarderden Bitcoin Açıklaması! Kripto Paralar Kalıcı Olacak Mı?

Ünlü milyarder David Rubenstein, kripto paralar ile ilgili fikrini değiştirdiğini söyledi.

Bitcoin (BTC) ve kripto para birimlerine şüpheci yaklaşımı ile tanınan milyarder David Rubenstein yakın zamanda katıldığı bir programda kripto paralar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Kripto paralara yönelik şüpheci tavrını değiştiren Rubenstein, kripto paralar ile ilgili ilginç bir benzetme yaptı.

“Kripto para satın almadım ancak kripto sektörüne hizmet eden şirketler satın aldım.

Çünkü kripto paralar söz konusu olduğunda cin şişeden çıktı. Bu bağlamda kripto para sektörünün yakın zamanda yok olacağını düşünmüyorum.”

David Rubenstaein, Bitcoin gibi kripto para birimlerinin altında yatan herhangi bir şeyin olduğunu düşünmediği fikrinin değiştiğini belirterek, “Artık benim için çok açık ki birçok genç insan da doların, euronun veya diğer fiat para birimlerinin altında yatan pek bir şey olduğunu düşünmüyor.” dedi.

“Rusya-Ukrayna Krizi Kripto Paralar İle İlgili Fikrimi Değiştirmemde Etkili Oldu!”

Kripto para birimlerine yönelik fikrinin değişmesinde Rusya- Ukrayna arasındaki savaşın da etkili olduğunu dile getiren ünlü milyarder sözlerine şu şekilde devam etti:

“Ukrayna’da ya da Rusya’dasınız ve ülkenizin içinde bulunduğu birçok zorluk var. Bu durumda bir miktar kripto para birimine sahip olmak kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar.”

Kripto para birimlerine daha önceden şüphe ile yaklaşıp sonradan fikirlerini değiştiren tek milyarder David Rubenstain değil.

Zira JP Morgan CEO’su Jamie Dimon bu ayın başlarında DeFi ve blok zincir teknolojisinden övgü dolu sözler ile bahsetti.

Jamie Dimon kripto paralar ile ilgili fikirlerini değiştirmeye başlarken Bitcoin 2022 konferansında konuşan PayPal kurucusu Peter Thiel ise Jamie Dimon’un Bitcoin başta olmak üzere kripto para birimlerini durdurmaya çalışan insanları kapsayan düşman listesinde olduğunu söylemişti.

İlgili Haber
PayPal Kurucusu: "Bitcoin'in Yükselmesini Engelleyen Düşmanlarımız Var!"

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu