Kripto HaberleriAltcoinMilyarder Mark Cuban Bitcoin ve Yatırım Yaptığı Altcoinler Hakkında Konuştu

Milyarder Mark Cuban Bitcoin ve Yatırım Yaptığı Altcoinler Hakkında Konuştu

Takip et

Kripto para yanlısı bir isim olarak tanınan milyarder Mark Cuban, Bitcoin ve kripto para dünyası ile ilgili şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

“Altın da Bitcoin de Enflasyondan Korunma Aracı Olamaz”

Cuban, Bitcoin’in çok fazla kullanım alanı bulunmadığını söyledi ve buna ek olarak bu kripto paranın hiçbir şekilde enflasyondan korunma amacıyla kullanılamayacağını da iddia etti.

Cuban, konuyla ilgili düşüncelerini şöyle aktardı:

“Bana El Salvador ile ilgili ne anlatırsanız anlatın. El Salvador da Bitcoin’lerini, diğer herkes gibi, dolar ile satın alıyor değil mi? İşte bu yüzden ben BTC ile ilgili özel bir şey görmüyorum.”

Cuban, daha önce yaptığı açıklamalarında, hem Bitcoin için hem de altın için, “enflasyondan koruyucu olma özelliğinin” bir pazarlama stratejisi olduğuna inandığını söylemişti.

“Ethereum (ETH) ve Polygon’a (MATIC) Yatırım Yaptım”

Sahip olduğu kripto paralar hakkında da konuşan Cuban, şunları söyledi:

“Bitcoin’in çok iyi bir değer saklama aracı olduğunu biliyoruz ancak, sahip olduğum altcoinler olan Ethereum (ETH) ve Polygon’a (MATIC) baktığımızda ise bunların gerçek bir kullanım alanı olduğunu görüyoruz.”

Cuban, Ethereum ve Polygon altcoinleri için ise düşüncelerini şöyle ifade etti:

“Bu altcoinlerin ekosisteminde giderek daha fazla sayıda uygulama geliştirildiğini görüyoruz. Buna ek olarak, ETH 2.0 ile birlikte gaz ücretleri konusunda neler olacağını göreceğiz. Polygon’un ise mükemmel gittiğini düşünüyorum. Diğer Blockchain’ler de benzer hamleler yapmaya çalışıyor.”

Bu açıklamalarına ek olarak Mark Cuban, yatırım yapmak için bir kripto para uygulaması arayışında olduğunu da söyledi:

“Henüz viral hale gelmiş, ana akım olarak kullanılan bir kripto para uygulamasına sahip değiliz. Ancak yakında böyle bir girişim olacağını düşünüyorum. Yatırım yapmak için de bu potansiyeli gördüğüm girişimi bekleyeceğim.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 YORUMLAR

guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Ulaş Eral

Oltaya gelin diyor, yeni yem attım diyor.. Yiyenlerin çok olacağını düşünüyorum diyor!… Bla bla bla bla bla bla bla puhahaaaa puhahaaaa puhahaaaa puhahaaaa puhahaaaa. Lağam fareleri…..

Anonim

Ksjdlwkdkwkdoee

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları